Infolinia: 882 09 7777
bip
bip
bip

oferta specjalna!

dla podmiotów edukacji


Wyników na stronę: 10 20 30
Czy przedsiębiorstwo państwowe działające na zasadach ogólnych i nie wykonujące żadnych zadań publicznych, również musi utworzyć własną stronę Biuletynu Informacji Publicznej?
do góry wydrukuj
Czy spółka prawa handlowego, w której gmina posiada pozycję dominującą (90% udziałów) winna przygotować podmiotową stronę BIP?
do góry wydrukuj
Czy strona podmiotowa BIP może być oparta o budowę klasycznej strony statycznej?
do góry wydrukuj
Czy dostęp do informacji publicznej jest płatny?
do góry wydrukuj
Jakie cechy informacyjne powinna spełniać strona podmiotowa BIP?
do góry wydrukuj
Podmiot zobligowany do publikowania informacji publicznej w postaci podmiotowej strony BIP dokonuje zgłoszenia do strony głównej rządowego portalu BIP w formie określonego elektronicznego formularza zawierającego jego dane.

Użytkownicy, po zakupieniu  usługi nbip.pl korzystają z wyczerpującej instrukcji dopisywania podmiotowego Biuletynu do głównego spisu Biuletynów bez opłat.

do góry wydrukuj
Co z informacją, która nie została opublikowana ze względu na wykluczenie jawności informacji publicznej?
do góry wydrukuj
Ustawa określa w Art. 26 rozdział 3 informację, jaką podmioty zobligowane do jej przestrzegania powinny zamieścić na podmiotowej stronie BIP w poszczególnych okresach czasowych od dnia jej obowiązywania , czyli od 1 stycznia 2002 roku Jaką informację konieczną do opublikowania musi podmiot zawrzeć na swojej stronie podmiotowej do dnia 1 lipca 2003 r.?
do góry wydrukuj
Obowiązek publikowania informacji za pomocą podmiotowej strony BIP określony został w Art.8.1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r.
do góry wydrukuj
Kto jest odpowiedzialny za utrzymanie i aktualizację podmiotowych stron BIP? Czy MSWiA realizuje przyjęcie podmiotowych stron BIP do siebie na serwery portalu BIP?
do góry wydrukuj
 
1 do 10 z 11